הגימבל לסמארטפון החדש Zhiyun-Tech Smooth Q3

בחודש אפריל 2021 הושק הגימבל החדש Smooth Q3 שמצטרף לשורת המייצבים לסמארטפון מבית Zhiyun-Tech.
הגימבל החדש והמתקדם מציע חווית צילום חכמה יותר, כך שכל מה שאתם צריכים זה סמארטפון עם מצלמה באיכות טובה, ותוכלו לצלם סרטוני וידאו מיוחד עם אפקטים מדהימים.

אחד החידושים בגימבל Smooth Q3, שלא היה עד כה במייצבים של אף אחד מהמותגים הוא פנס מובנה.
הגימבל כולל פנס מובנה שזז יחד עם הסמארטפון, מסתובב 180 מעלות ומאפשר להאיר מכל זווית צילום. הפנס מהווה פתרון מעולה בצילום בתנאי תאורה נמוכים או כאשר רוצים תאורה גבוהה יותר.
תאורת הפנס בגוון 4300K וניתן לשלוט על 3 עוצמות הארה (100%, 60%, 30%) ולבחור את העוצמה הנכונה ביותר לתאורה הסביבתית בה הצילום מתרחש.
התוספת של הפנס המובנה היא, אם כן, יתרון משמעותי שתאפשר לכם להאיר בצילום רגיל, בצילום סלפי ובכל זווית צילום שתרצו לצלם.

מבחינת מבנה, הגימבל קומפקטי יותר מקודמיו בסדרת Zhiyun Smooth Q ושוקל 340 גרם בלבד אך הוא יכול לשאת התקנים במשקל של עד 280 גרם!
ידית המייצב עם מבנה ארגונומי והקיפול והפתיחה שלו מהירים ונוחים לשימוש. Smooth Q3 כולל פונקציית זום ותומך בצילום עם עדשה סופר רחבה.

הגימבל מאפשר מעבר מהיר ונוח מצילום אופקי לצילום אנכי, כך תוכלו לתמרן בקלות בין סוגי הצילום.

האפליקציה הייעודית אותה ניתן להוריד מחנות האפליקציות תאפשר לבצע בנוסף לזום רגיל, גם Dolly Zoom, (המכונה גם אפקט ורטיגו: התקרבות לאובייקט תוך התרחקות של הרקע) ולצלם סרטוני וידאו קצרים, עם אפקטים שנהוגים בעולם הקולנוע.
האפליקציה תאפשר לכם גם לבצע צילום Live Stream, מצב צילום חכם ו-Clone.

יתרון נוסף – כל מי שרוכש את הגימבל החדש, יכול ליהנות ממנוי VIP לתוכנת עריכה חינמית מבית ZHIYUN (לחודש ניסיון – לרוכשים Smooth Q3, וחודש ניסיון + שנה מתנה – לרוכשים Smooth Q3 Combo), שתאפשר לכם בראש ובראשונה להקליט וידאו בשידור חי ישירות לאינסטגרם. מנויי VIP יוכלו ליהנות מאפשרויות צילום ועריכה חדשות וממגוון אפקטים מיוחדים.

ניתן לרכוש את המייצב בלבד או בערכה הכוללת גם חצובה ותיק נשיאה. למידע על SMOOTH Q3 לחץ כאן