5 מוצרים שכל וולוגר צריך

מוצרים שכל וולוג צריך

כל וולגר* יודע שאיכות סרטון הוידאו חשובה לא פחות מהתוכן אותו הוא יוצר. כיום, בעידן האינסטגרם והשיווק ברשתות החברתיות, כולנו סוג של וולוגרים וחשובה לנו איכות ההגשה של התוכן. אז כדי שגם תוכן הוידאו שלכם יצטלם בצורה מקצועית, ישנם 5 מוצרים שהם בבחינת MUST HAVE לכל וולוגר:

1. תאורה – כמו שאמרנו לא פעם, הסוד לצילום טוב (גם בוידאו וגם בסטילס) הוא התאורה! התאורה היא המוצר הראשוני שכל וולוגר חייב שיהיה לו , כדי שהתוצאה תהיה לא פחות ממקצועית ויפה. אנחנו ממליצים לוולוגרים להצטייד בתאורת רינג לייט שהיתרון שלה שהיא מפזרת את האור על פני המצולם בצורה אחידה. כשקונים רינגלייט – מספיק להצטייד בתאורה זו, ולכן זה גם תופס פחות מקום בסטודיו וגם מוזיל את העלויות. אופציה שנייה היא להצטייד בתאורה של 2 פנסי תאורה עם מרככים. אז לא משנה איזו תאורה תבחרו, העיקר שתבחרו תאורה שתדגיש את הפרטים הנכונים כך שהצילום שלכם יהיה מושך לעין ומקצועי. “הסוד הוא התאורה”. להתרשמות ממגוון רינג לייט ותאורה לוולוגרים שלנו או להזמנה לחצו כאן

2. מיקרופון –  כאשר מצלמים תוכן קולי, לסאונד יש חשיבות רבה. אם לא ישמעו אתכם כמו שצריך – אתם עלולים להפסיד צופים רבים שעשויים לאהוב את התוכן שלכם אך לא יקשיבו לו כי ההקלטה לא הייתה באיכות טובה, לכן מומלץ בזמן יצירת תוכן קולי להצטייד במיקרופון, כאשר המיקרופון המומלץ לדעתנו לצילומי וולוג הוא מיקרופון דש. כמובן שההחלטה האם לקנות מיקרופון חוטי או אלחוטי היא שלכם, אך דבר אחד בטוח – “תדאגו שישמעו אתכם”.

3. מצלמה – האביזר הראשי בכל סוג צילום 🙂 וולוגרים רבים משתמשים במצלמת הסמארטפון שלהם, כיוון שמצלמות הסמארטפונים כיום באיכות צילום טובה. יחד עם זאת, בצילומי וולוג חשובה יותר איכות צילום הוידאו, והוולוגרים הבינו שמצלמות דיגיטליות מתקדמות (כדוגמת מצלמות DSLR ומצלמות ללא מראה) מאפשרות הקלטת סרטוני וידאו באיכות גבוהה במיוחד UHD 4K!

4. רקע – לרקע הצילום תפקיד חשוב . הרקע מעניק אחידות ומכתיב את האווירה של הפריים.  יש הבוחרים ברקע לבן, יש ברקע צבעוני חלק ויש ברקע עם טקסטורה או דוגמא מסוימת. הכל לפי הטעם האישי של הוולוגר. כמובן שיש גם רקע ירוק שמאפשר אח”כ “לשתול” כל רקע אחר באמצעות תוכנת עריכה. הרקע הוא מוצר מאוד חשוב כדי שצילום התוכן שלכם יעשה בצורה מקצועית.

5. חצובה – איך אפשר לצלם וידאו חד וממוקד בלי חצובה? גם חצובה היא מוצר נדרש בזמן הקלטת וולוג. היא מאפשרת לכוון את המצלמה לגובה המצולם, אין צורך להחזיק את המצלמה ביד, והיא מבטיחה שהסרטונים שתסריטו יהיו חדים וללא תזוזות מיותרות.

כמובן שקיימים עוד עשרות מוצרים שמתאימים לצילום תוכן וידאו ויאפשרו לכם לצלם וולוג באיכות ללא פשרות, אך אלו 5 ה- MUST HAVE שכל וולוגר חייב להצטייד בהם.

*וולגר = אדם שיוצר וידאו בלוג

לצפייה בקטלוג והזמנת רינג לייט אונליין גלשו לדף זה

להתרשמות ממגוון מצלמות איכותיות והזמנה אונליין לחצו על הקישור

מתלבטים איזה רקע הכי מתאים לכם? למגוון הרקעים שלנו לחצו כאן