חדש מ-Transcend: כרטיסי זיכרון SDXC 128GB ו – SDHC WI-FI

לחברת TRANSCEND, ענקית כרטיסי זיכרון וזיכרונות ניידים מטיוואן, כרטיסי זיכרון חדשים הכוללים כרטיס זיכרון SDXC בנפח חדש של 128GB במהירות גבוהה וכרטיס זיכרון Wi-Fi עם יכולות אלחוטיות, המאפשר העברת תמונות וסרטונים באופן אלחוטי מהמצלמה למחשב, טבלט או טלפון חכם, ללא צורך בכבלים.

TRANSCEND החלה את סדרת כרטיסי SDXC עם כרטיס זיכרון מהיר Class10 בנפח 64GB, ולאור ההצלחה של הכרטיס בקרב צלמים מקצועיים, החליטה החברה לייצר כרטיס SDXC בנפח גדול יותר 128GB, שיאפשר שמירת כמות גדולה יותר של תמונות ברזולוציה גדולה ואחסון סרטוני וידאו באיכות FULL HD. כרטיס הזיכרון החדש מסייע לשפר את ביצועי המצלמה באמצעות נתוני העברת מידע מהירים של 22Mb בשניה.
בכרטיס Transcend SDXC 128GB נעשה שימוש במערכת קבצי exFAT שתומכת בקבצים גדולים מנפח 4GB, כך שצלמי סטילס וצלמי וידאו מקצועיים יכולים להינות כיום מצילום מתמשך של תמונות וסרטוני וידאו באיכויות גבוהות.

Transcend_128SDXC_1

כרטיס זיכרון נוסף שהשיקה החברה הוא Transcend SDHC WiFi – כרטיס SDHC במהירות גבוהה Class10 עם יכולות אלחוטיות מובנות המאפשרות העברת מידע באופן אלחוטי מהמצלמה למחשב, טבלט או טלפון חכם דרך רשת אלחוטית. כרטיס Wi-Fi מגיע בנפחים 16GB ו- 32GB.

transcend-wifi_sd

איך הכרטיס פועל?
כרטיס זיכרון אלחוטי מסוג SDHC WI-FI הוא כרטיס זיכרון SDHC רגיל, בו ניתן לשמור תמונות שאתם מצלמים במצלמה הדיגיטלית שלכם. כדי להעביר את התמונות למחשב – עליכם לוודא שאתם מחוברים לרשת אלחוטית, ולאחר מכן להפעיל את המצלמה. ברגע שתפעילו את המצלמה, התמונות שצילמתם יעברו באופן אוטומטי מהמצלמה למחשב או לטבלט.
כרטיס SDHC WI-FI מתאים למצלמות דיגיטליות ולמכשירים הכוללים חריץ לכרטיסי SDHC, והוא מאפשר להעביר תמונות מהמצלמה למחשב באופן אלחוטי, ללא שימוש בכבלים. למעשה, הכרטיס מעניק פתרון אלחוטי למצלמות דיגיטליות שלא שולבה בהן מלכתחילה יכולות שיתוף אלחוטית.

SDHC-WI-FI_1

להעברת נתונים מהירה ונוחה באמצעות מכשיר חכם, חברת TRANSCEND פיתחה במיוחד עבור הכרטיס האלחוטי אפליקציה ייחודית – Transcend Wi-Fi SD, אותה תוכלו להוריד בחינם ב- App Store או ב- Market במכשיר החכם שלכם. האפליקציה מאפשרת הורדה ושיתוף מיידיים של תמונות והסרטונים שצילמתם זה עתה במצלמה הדיגיטלית שלכם….
האפליקציה בעיצוב נוח ונעים למשתמש, ומאפשרת למשתמשים להעלות בקלות תמונות, לצפות בסרטוני וידאו , להוריד תכנים ולשתף באמצעות הפייסבוק או במייל.

wi-fi-sdhc-app

פונקציה ייחודית נוספת שקיימת באפליקציה החדשה היא פונקצית Shoot & View, המאפשרת לכל המשתמשים המחוברים דרך הרשת האלחוטית, לצפות באופן מיידי, במהלך הצילומים עצמם, דרך המסך של מכשיר iOS או Android .