חדש: מדפסת לאייפון ואנדרואיד Bolle Photo

כולנו, גם חובבי המצלמות שבינינו, משתמשים בטלפון החכם כדי לתעד ולצלם רגעים, אולם אחד הדברים שהכי חסרים בעולם הסלולארי, הוא היכולת להדפיס תמונות ישירות ממכשיר הטלפון החכם. כיום, כדי להדפיס תמונות שצילמנו בטלפון החכם, אנחנו בד”כ צריכים להעביר אותן למחשב או לזיכרון נייד (דיסק און קיי) ומשם לשלוח אותן לפיתוח, אולם לא תמיד יש לנו זמן ורצון לכל התהליך.
הצורך להדפיס תמונות באופן מיידי וישירות ממכשירים חכמים, שהפכו לחלק בלתי נפרד מעולמנו, הוא שהוליד את הרעיון ליצירת מדפסות לאייפון.

bp-280_main

Bolle Photo Printer היא מדפסת אישית, קומפקטית וניידת, המדפיסה תמונות ישירות ממכשיר הסמרטפון שלכם, באמצעות אפליקציה חינמית אותה ניתן להוריד בחנות האפליקציות / המרקט של המכשיר החכם. האפליקציה ידידותית למשתמש ומאפשרת להדפיס תמונות מהמכשיר החכם ללא שימוש במחשב. בנוסף ניתן לערוך תמונות, להדפיס תמונות בגודל 10×15, תמונות קולאז’ ותמונה פאנורמית.
בפחות מ-59 שניות וללא ראשי דיו, תוכלו להדפיס תמונות מהאייפון או האנדרואיד שלכם. ההדפסה היא תרמית באיכות 300dpi ומתבצעת באמצעות ריבון של 3 צבעים.
בנוסף להדפסה, Bolle Photo משמשת גם כתחנת עגינה להטענת מכשיר האייפון / האייפד שלכם, כך שאם הסוללה של מכשירכם חלשה, בזמן ההדפסה תוכלו להטעין את הסוללה..
המדפסת משמשת גם כמדפסת PicBridge ולכן ניתן להדפיס בה תמונות ממצלמה דיגיטלית (באמצעות כבל USB).