סיגמא מכריזה על ארבע עדשות למצלמה חדשות

סיגמא הכריזה היום על ארבע עדשות פריים חדשות המצטרפות לסדרת עדשות ה- ART של החברה. שלוש מהעדשות מיועדות למצלמות ללא מראה עם עדשות מתחלפות (מצלמות Mirrorless), ועדשה נוספת מיועדת למצלמות DSLR עם חיישן APSC. ההכרזה הגיעה בתחילת תערוכת CP+ Camera and Photo Imaging Show 2013 השבוע ביוקוהמה, יפן. מחירים ופרטים על זמינות העדשות טרם פורסמו ע”י החברה.

העדשות החדשות כוללות עדשת 30mm F1.4 DC HMS שתהיה זמינה למצלמות DSLR של קנון, ניקון וסיגמא וכן שלוש עדשות קבועות נוספות המיועדות למצלמות ללא מראה עם חיישן מיקרו שלושה רבעים ולמצלמות סוני NEX: עדשת 30mm F2.8 DN, עדשת 19mm F2.8 DN ועדשה 60mm F2.8 DN.

Sigma 60mm F2.8 DN היא עדשה חדשה לחלוטין בסדרת עדשות סיגמא, בעוד העדשות האחרות הן באורכי מוקד קיימים שעוצבו מחדש וכוללים ביצועים אופטיים משופרים.העדשות החדשות מסדרת ART כוללות את האות A על גוף העדשה. בנוסף, כל שלוש עדשות ה-DN משלבות מנוע מיקוד אוטומטי המאפשר מיקוד מדויק ושקט להקלטת וידאו.

עדשת Sigma 30mm F1.4 DC HSM

sigma_30mm_f1.4

לעדשה זו גרסה קודמת משנת 2005, שזכתה להצלחה רבה בקרב ציבור הצלמים. עם מבנה אופטי חדש הכולל 9 אלמנטים ב-8 קבוצות ו-7 להבי צמצם מעוגלים, הגרסה החדשה של העדשה מספקת חדות, צילום רקע Bokeh יפה, ואיכות תמונה יוצאת דופן. זווית הראייה של העדשה מקבילה ל-45 מ”מ (במונחי 35 מ”מ) ומרחק המיקוד המינימאלי שלה הוא 30 ס”מ. הפוקוס האוטומטי החדש של העדשה יחד עם מערכת המיקוד האחורית מבטיחים מיקוד חלק ומדויק.
למידע נוסף על העדשה לחץ כאן

Sigma 60mm F2.8 DN

sigma_60mm_f2.8_dn

עדשת טלפוטו בינוני עם עומק שדה רדוד המאפשרת לצלם ללכוד חלק אחד של הנושא המצולם עם אפקטי bokeh מרשימים. לעדשה זווית ראייה המקבילה ל-120 מ”מ במערכת מיקרו ארבעה שלישים ול-90 מ”מ במערכת E-Mount (המקבילה לטווח 35 מ”מ).
מרחק המיקוד המינימאלי הוא 50 ס”מ, וההגדלה המירבית 1:7.2. העדשה כוללת זכוכית מסוג (Special Low Dispersion (SLD לפיזור נמוך, המסייעת למזער סטייה כרומטית אנכית ורוחבית.

Sigma 19mm F2.8 DN

sigma_19mm

עדשה טלפוטו רחבת זווית בעלת ביצועים גבוהים, הכוללת זווית ראיה המקבילה לטווח 38mm במערכת מיקרו שלושה רבעים ול- 28.5 מ”מ במערכת E-MOUNT (אורך מוקד שווה ערך ל-35 מ”מ). כעדשה רחבת זווית עם ניידות נהדרת, היא אידיאלית לצילומי סטודיו, אדריכלות ושמים זרועי כוכבים. מרחק המיקוד המינימאלי של העדשה הוא 20 ס”מ והגדלה מירבית ביחס של 1:7.4.

Sigma 30mm F2.8 DN

sigma_30mm_f2.8_dn

עדשת טלפוטו רגיל עם ביצועים גבוהים, הכוללת זווית ראייה המקבילה ל-60 מ”מ במערכת מיקרו שלושה רבעים ו- 45 מ”מ במערכת E-MOUNT (המקבילה לטווח 35 מ”מ). העדשה כוללת 7 אלמנטים ב-5 קבוצות, והיא אידיאלית לצילום פרוטרטים, צילום תיעודי, מסעות וצילום יומיומי וכוללת זכוכית אספירית דו-צדדית המשפרת את הביצועים האופטיים שלה. לעדשה מרחקת מיקוד מינימאלי 30 ס”מ ויחס הגדלה מירבי של 1:8.1. למידע נוסף: מפרט העדשה

העדשות מגיעות בצבעים שחור וכסוף. מידע על מחירן ומועד זמינותן טרם פורסם ע”י החברה.