רינג לייט טבעת התאורה המדוברת בעולם הביוטי

טבעת תאורה הפך לחלק בלתי נפרד מערכת העבודה של כל העוסקים בתחום הביוטי, בעיקר בקרב מאפרים מקצועיים, ספרים וקוסמטיקאיות. צורתה העגולה של טבעת התאורה מפזרת את האור בצורה אחידה על כל הפנים / השיער, מדגישה את תווי הפנים, האיפור וגוון השיער, ולמעשה מחמיאה מאוד לפני המצולם.
כמובן שהתאורה מבוקשת גם על-ידי מיוזרים, יוטברים, ובלוגרים ובעצם לכל מי שמתעסק בצילומי פנים, תוכן וידאו וצילומי קלוז אפ.

ההבדל בין צילומי איפור עם תאורת רינג וללא רינג, הוא הבדל של “שמיים וארץ”- בזמן השימוש בתאורת רינג, הפנים נראות מוארות, קורנות ובצבעים הרבה יותר “חיים”. התאורה מדגישה ומבליטה את האיפור, את ההצללות, ההברקות וטכניקות איפור נוספות, שכל מאפר רוצה להביא לידי ביטוי בתמונות שהוא מצלם ומעלה בדף הפייסבוק ובאינסטגרם.
ללא ספק, בשימוש ברינג לייט מתקבלות תוצאות צילום מקצועיות.

יתרון נוסף של שימוש דווקא בתאורת לדים בזמן עיסוק בתחום הביוטי הוא שהטמפרטורה של תאורת הלדים קבועה ולא מתחממת, ולכן המצולם אינו מזיע והאיפור אינו מתקלקל בזמן הצילומים. בנוסף, לד היא תאורה חסכונית.

מרבית טבעות התאורה כוללות תאורה קרה ותאורה חמה, ומאפשרות שינוי הדרגתי בגוון התאורה – מגוון צהוב חם (3200K) ועד גוון לבן פלורסנטי (5600K). כמובן שקיימת גם האפשרות לשלב את שני גווני התאורה יחד, עד למציאת סוג הגוון הנכון ובהתאם לתאורת הסביבה.
מספר נורות הלד משתנה מדגם לדגם, וככל שיש יותר נורות לד, כך התאורה חזקה יותר. כל אחד בוחר את כמות נורות הלד הדרושה לו, בהתאם לסביבת העבודה ולכמות התאורה הדרושה לו.

כשאתם בודקים טבעת תאורה, חשוב לשים לב האם בזמן צילום עם אור לבן (5600K), התוצאה מתקבלת בגוון לבן נקי וללא גוונים אפורים. רינג לייט מסדרת VENUS של חברת Nanguang כוללת טכנולוגית CRI95 שמעניקה גוון לבן נקי, ללא גוונים אפורים, והתמונות יוצאות באיכות גבוהה.

בשימוש בטבעת תאורה, הפרטים נראים מדויקים יותר, והתמונה נראית חדה וטובה יותר. התאורה העגולה מאירה את מה שנמצא מסביב וגם את המצולם עצמו.
תאורת רינג לייט ניידת ולכן ניתן לקחת אותה לכל מקום (אם אתם מאפרים או ספרים שמגיעים לבית הלקוחה או בית מלון זה יתרון אדיר בשבילכם), וקלה להרכבה. היא מגיעה עם תיק נשיאה, תפסן לטלפון נייד ומראה.

צילום עם רינג לייט = בוסט רציני לתמונות שלך.

צילום עם רינג לייט

תמונה שצולמה ע”י המאפרת שונטל ואזנה, בשימוש ברינג לייט VENUS V48C.

לטבעות התאורה למאפרים ולכל העוסקים בתחום הביוטי באתר 2click, לחץ כאן