חדשות FujiFilm: מצלמת אקסטרים חדשה Fuji XP200

בעקבות ההצלחה והביקוש למצלמות אקסטרים, חברת FUJIFILM ממשיכה עם סדרת מצלמות XP שלה, והפעם עם דגם XP200 הכולל חיבור Wi-Fi אלחוטי (כיאה למצלמות מתקדמות של ימינו) ותכונות מתקדמות נוספות, כמו צילום עד עומק של 15 מ’ וחיישן 16MP

Fujifilm-XP200-yellow2

FujiFilm הכריזה היום על התוספת החדשה שלה לסדרת מצלמות האקסטרים שלה, הלא היא מצלמת Fuji FinePix XP200. המצלמה החדשה כוללת חיישן CMOS משופר ברזולוציה 16MP המאפשר צילום תמונות באיכות גבוהה כמו גם צילום וידאו באיכות Full HD 1080P, עדשת Fujinon עם זום אופטי X5 וחידוש עיקרי: חיבור Wi-Fi אלחוטי המאפשר העברת תמונות ושיתוף עם חברים בין רגע באמצעות חיבור אינטרנט.

כיאה למצלמות אקסטרים, FinePix X200 כוללת ארבע סוגי הגנות המאפשרות לחובבי אקסטרים לצלם ולתעד תוך כדי פעולה: המצלמה משמשת כמצלמה נגד מים ועמידה עד עומק של כ-15 מ’ (עד כה מצלמות מסדרת XP היו עמידות עד עומק של 10 מ’). בנוסף, המצלמה עמידה מפני נפילות וזעזועים מגובה 2 מ’, תנאי קור עד 10- מעלות, ועמידות לאבק וחול.

xp_extreme

לדברי דיוויד טרוי, מנהל השיווק של חטיבת מצלמות דיגיטליות בפוג’יפילם ארה”ב, “מצלמת XP200 החדשה היא המצלמה האולימטיבית לחובבי ספורט חוויתי וצילומי אקסטרים, ומאפשרת להעלות ולשתף תמונות וסרטונים בקלות ובמהירות. באמצעות יצירת מצלמה המאפשרת צילום בעומק רב ועמידות מפני קור, חול ונפילות, FUJI XP200 עוצבה כדי להעניק ביטחון ולאפשר צילום ברור וחד כמו גם סרטונים באיכות Full HD, בכל מקום בו תהיו.

איכות תמונה יוצאת דופן

Fuji XP200 מצוידת בחיישן CMOS מתקדם ברזולוציה 16 מגה פיקסל עם מייצב תמונה CMOS Shift לצילום תמונות ברורות וחדות, גם בתנאי תאורה נמוכים. למצלמה זום אופטי X5 המקביל לטווח זום 28-140 מ”מ (במונחי 35 מ”מ) שמאפשר למשתמשים להתקרב לפעולה, גם מתחת למים. הזום הדיגיטלי החכם של המצלמה מכפיל את טווח הזום, עד זום X10

העברת תמונות באמצעות חיבור אלחוטי

XP200 כוללת פונקציה אלחוטית המאפשרת להעביר תמונות וסרטוני וידאו מהמצלמה לסמרטפון, טאבלטים ומחשבים ולהעלות תוך מספר דקות תמונות באיכות גבוהה לרשתות החברתיות, כדוגמת פייסבוק וטוויטר.
כדי לחבר את מצלמת XP200 לסמרטפון או טאבלט, ניתן להוריד בחינם אפליקציה מיוחדת שפיתחה החברה במיוחד לשימוש זה שנקראת “FujiFilm Camera Application“. האפליקציה מאפשרת להעביר מהמצלמה למכשיר הנייד עד 30 תמונות בו זמנית.
תודות לפונקצית החיבור האלחוטי (Wi-Fi) משתמשים יכולים כעת לגבות בקלות את התמונות שלהם במחשב הביתי. לאחר התקנת האפליקציה במכשיר החכם, יש לבחור את התיקייה בה רוצים לגבות את התמונות. עם חיבור המצלמה לראוטר אלחוטי, המצלמה תגבה אוטומטית את התמונ ות במחשב הביתי בתיקייה שנבחרה.

XP200_WiFi

צילום רציף מהיר

ל FinePix XP200 יש את המהירות הנדרשת כדי לצלם תוך כדי פעולה מהירה: המצלמה מאפשרת צילום מהיר של 10 פריימים בשנייה ברזולוציה מלאה של 16MP. המצלמה כוללת לחצן ייעודי לצילום רציף (Burst Mode Buttom) הממוקם בסיפון העליון, ומאפשר גישה מהירה וישירה לצילום רציף ללא צורך להיכנס לתפריטים השונים.

xp200_burst_buttom

צילום וידאו Full HD

FujiFilm XP200 מאפשרת להקליט סרטוני סרטוני וידאו באיכות מלאה Full HD ברזולוציה 1920×1080 במהירות של 60fsp, כמו גם סרטונים בהילוך איטי (Slow Motion) עד 240fps. ניתן גם לערוך במצלמה עצמה סרטוני וידאו שאתם מקליטים וגם ליצור קליפ ממספר סרטונים יחד.

מסך בהיר, צפייה נוחה

למצלמת FujiFilm XP200 מסך LCD גדול 3 אינצ’ ברזולוציה גבוהה עם 920,000 נקודות הכולל ציפוי נגד השתקפויות ומאפשר לצפות בתמונות ובמידע ע”ג מסך המצלמה בקלות ובאופן ברור, גם בשמש בהירה. למסך תכונה מיוחדת של התאמת בהירות המסך באופן אוטומטי למצב התאורה.

Fuji XP200 – תכונות עיקריות

  • מצלמת אקסטרים: צלילה עד עומק 15 מ’, זעזועים מגובה 2 מ’, תנאי קור עד 10- מעלות והגנה מפני אבק וחול.
  • חיישן “CMOS 1/2.3 ברזולוציה 16 מגה פיקסל
  • זום אופטי X5
  • מייצב תמונה מסוג CMOS Shift
  • מסך “3 עם ציפוי נגד השתקפות
  • העברת תמונות באופן אלחוטי למכשירים חכמים
  • צילום וידאו Full HD באמצעות לחצן צילום ייעודי
  • מהירות צילום – עד 10 פריימים בשנייה

המצלמה תהיה זמינה במלך חודש מאי 2013 בארבעה צבעים: צהוב, שחור, כחול ואדום.