מקרן אנדרואיד iCODIS CB-100: קטן, קטן, אך עושה את העבודה

מקרן אנדרואיד CB100

iCODIS CB-100 הוא מקרן מיני מיוחד במינו, שמוכיח כי העתיד כבר כאן. זהו מקרן חכם הכולל חיבור WiFi וממשק הפעלה אנדרואיד (ממש כמו בסמארטפון וטאבלט) ומאפשר להקרין תמונות, סרטונים וסרטים ישירות מהאינטרנט….
כמובן שניתן להקרין מצגות, ולכן זהו מקרן אידיאלי לשימוש גם במשרד.

עיצוב
כבר כשמוצאים את המקרן מהקופסא, ניתן לראות כי הוא יוצא דופן בגודל ובמראה שלו. למקרן עיצוב חדשני וקומפקטי המזכיר רמקול קטן ומעוגל. המקרן קל ונייד ומשקלו פחות מ-500 גרם (ליתר דיוק 408 גרם בלבד) כך שניתן לנייד אותו בקלות ממקום למקום ולהניחו בכל מקום שתרצו. סביב המקרן ישנו מגן סיליקון לבן.

כפתורים וחיבורים
בחלקו העליון של המקרן ממוקם לחצן ג’ויסטיק המאפשר שליטה, ניווט ובחירה בין התוכניות השונות… אם נוח לכם יותר לנווט באמצעות עכבר של מחשב, תוכלו לחברו ליציאת ה-USB הממוקמת בצדו הימני של המקרן.
בצידו השמאלי ממוקם כפתור הכיבוי והדלקה, חוגה לכיוון הפוקוס של התמונה המוקרנת וכן יציאת אוזניות אליה ניתן לחבר אוזניות או רמקולים חיצוניים. אגב, מקרן iCODIS CB-100 כולל רמקול מובנה איכותי, אולם אם תרצו סאונד באיכות קולנוע, מומלץ לחבר אותו לרמקול חיצוני.
בצידו הימני נמצאות שלוש יציאות: יציאת microUSB לטעינת המקרן באמצעות מתאם חשמלי (ממש כמו שמטעינים סמארטפון) וחיבור USB 2.0
חלקו התחתון כולל חיבור לחצובה – בדרך זו תוכלו להציב את המקרן בצורה יציבה.

לחצנים להפעלה ותפעול של המקרן

העתיד כבר כאן
מקרן CB-100 הוא מקרן חכם שכולל מערכת הפעלה Android (כמו במכשירי סמארטפון וטאבלט) ומתפקד באופן עצמאי, ללא צורך בחיבור למחשב, לסמארטפון או לכל מכשיר אחר. המקרן כולל גם חיבור WiFi, כך שתוכלו להקרין תכנים ישירות מהאינטרנט (YouTube, Facebook, סרטים ועוד….), לאחר שתתחברו לתקשורת ה-WiFi בבית או במשרד.

איך הוא פועל?
כוונו את המקרן לקיר או מסך לבן. לאחר שתלחצו על לחצן העלה, תוכלו לראות ע”ג הקיר/המסך את ממשק האנדרואיד של המקרן, ולבחור תכנים או קבצים רצויים באמצעות כפתור הג’ויסטיק (בחלקו העליון של המקרן) או באמצעות עכבר מחשב.
כדי לפשט את ההסבר: תחשבו שהמקרן הוא מעין מחשב ללא מסך, ובמקום שהתכנים יוצגו על מסך הם מוקרנים על הקיר….
כמובן שהמקרן כולל גם מקלדת וירטואלית מובנית בשפות עברית / אנגלית.

איכות תמונה:
iCODIS CB100 הוא מקרן HD עם איכות תמונה טובה וחדה ברזולוציה 845×480
כדי לכוון את המיקוד וחדות ההקרנה של התמונה, יש להשתמש בחוגת הפוקוס הממוקמת בצדו השמאלי של המקרן.

שימושים:
כפי שאתם ודאי מתארים, כיוון שהמקרן קומפקטי, קל משקל ונייד, למעשה ניתן להשתמש בו בכל מקום: בבית, במשרד ובחוץ….
נוסעים לבית מלון או טיול לחו”ל עם הילדים? מקרן CB-100 החכם מבית iCODIS יאפשר לילדיכם חווית קולנוע גם מחוץ לבית, בכל מקום בו תהיו. כמובן שאם תרצו להתחבר ישירות לאינטרנט, דאגו שיהיה חיבור Wi-Fi בסביבתכם….
לידיעתכם, המקרן מצויד בסוללת ליתיום מובנת חזקה במיוחד עם הספק של 4000mAh, לכן אם תטעינו את הסוללה במלואה תוכלו ליהנות מהקרנה של 2.5 עד 3 שעות.

ICODIS CB-100 בכל זמן ובכל מקום