מצלמה חדשה מבית פוג’י – FujiFilm F800EXR

חברת פוג’י הכריזה היום על מצלמה קומפקטית סופר זום חדשה FinePix F800EXR, עם זום אופטי X20 וחיבור Wi-Fi מובנה. למצלמה חיישן EXR CMOS ברזולוציה 16 מגה פיקסל בטכנולוגית EXR הממזער הופעת רעשים דיגיטליים (גרעיניות). העדשה בטווח זום 25-250 מ”מ (במונחי 35 מ”מ) ועם צמצם F3.5-5.3. דגם F800 דומה בתכונות רבות לדגם הקודם F770EXR אך ללא פונקציית GPS (שקיימת ב-F770). דגם F800 כולל חיבור WiFi אלחוטי להעברת תמונות בהתקנים ניידים (אנדרואיד או iOS) באמצעות האפליקציה החדשה: “Fujifilm Photo Reciever”.

FujiFilm צפון אמריקה הכריזו היום על מצלמת פרימיום סופר זום קומפקטית Fuji F800EXR הכוללת פונקצית WiFi של העברת תמונה באופן אלחוטי, המאפשרת למשתמשים להעלות תמונות המצולמות ברזולוציה גבוהה, במהירות ובקלות רבה לטלפון חכם או טבלט, ולשתף אותן במהירות ובקלות באתרי שיתוף כגון פייסבוק וטוויטר.

F800
מצלמת F800 ממשיכה את המסורת של איכות תמונה מעולה, עם סדרת מצלמות FinePix F, הידועות במהירותן, עדשות בהירות, שימוש נוח ופונקציות מתקדמות. הדגם החדש כולל כעת ששה פילטרים מובנים לצילום יצירתי.

Fuji F800 EXR עם פונקצית העברת תמונה אלחוטית, חיישן “EXR-CMOS 1/2 באזולוציה 16 מגה פיקסל המאפשר ביצועים גבוהים וצילום תמונות באיכות גבוהה – בעיקר במצבי צילום עם תאורה נמוכה. למצלמה עדשת Fujinon מהירה עם זום אופטי X20 המקביל לטווח זום החל מזווית רחבה 25 מ”מ ועד טווח טלה 500 מ”מ (במונחי 35 מ”מ), פונקצית זום דיגיטלי חכם שמגדיל את יכולות הזום של העדשה וכן מסך LCD אחורי 3 אינצ’.

תכונות נוספות של המצלמה:

  • איכות וידאו Full HD 1080p, חיבור mini HDMI לצפייה ישירה בטלויזית HD
  • מיקרופון באיכות סטריאו
  • מייצב תמונה חכם – מפחית רעשים דיגיטליים וטשטוש, גם בזמן צילום סרטונים עם זום אופטי מלא או בתנאי תאורה נמוכים.
  • צילום פנורמי: למצלמת F800 פונקצית צילום פנורמי (אפקי או אנכי) ברזולוציה גבוהה
  • פוקוס אוטומטי עוקב (Tracking Auto Focus): מאפשר לעקוב אחר אובייקטים הנמצאים בתנועה.
    הנושא המצולם יהיה במעקב באופן אוטומטי כל עוד הוא נמצא בתוך הפריים ולחצן הצילום חצי לחוץ. כאשר לוחצים על הלחצן במלואו, הנושא המצולם יהיה במרכז התמונה בפוקוס מושלם.
  • צילום ספורמט RAW: ניתן לצלם תמונות גם בפורמט RAW, המאפשר עריכת תמונה לאחר הצילום.
  • מערכת לשליטה על עוצמת הפלאש, כדי להעניק תאורה נכונה לנושא המצולם ולרקע.
  • המצלמה תהיה זמינה בצבע שחור כבר במהלך החודש הבא ומחירה יהיה כ- 350 דולר.