מצלמות דיגיטליות אקסטרים -ליהנות מפתרונות מתקדמים במיוחד!

אתם לא מוכרחים לקפוץ ממצוק גבוה, לטפס לראש פסגתו של ההר הגבוה בעולם או להתמודד עם תנאי המדבר הקשים כדי להשתמש במצלמות האקסטרים. מצלמות האקסטרים נועדו לשמש אתכם במקרים בהם יש צורך במצלמה נגד מים, או כזו העמידה בפני אבק, לכלוך או תנאי טבע שאינם רגילים, ועשויים לפגוע במצלמה. בזכות הפיתוחים הטכנולוגיים השונים, שלא פסחו גם על תחום המצלמות, ניתן למצוא כיום דגמים שונים של מצלמות נגד מים ותנאים קשים, המציעות תמונות ברמה איכותית ומאפשרות ללכוד רגעים בלתי נשכחים בקליק אחד.

לשם מה צריך את זה?

אם אתם חובבי צילום, ודאי נתקלתם במצבים שונים, בהם תנאי השטח או מזג האוויר לא אפשרו לכם לצלם. כיום, בזכות מגוון של מצלמות דיגיטליות מסוגים שונים, לרבות מצלמות מים איכותיות, ניתן לצלם וליהנות מתמונה איכותית ביותר, גם כשהתנאים אינם אופטימאליים. תוכלו למצוא מבחר של מצלמות, כמו מצלמה תת ימית, מצלמת מים קומפקטית במיוחד וכן כזו העמידה בתנאים הקשים ביותר, המוצעות לכם במחירים נוחים וכדאיים. לא מדובר דווקא במצלמות לחובבי הרפתקאות ופעילויות ספורט אתגריות. גם צלילה בים האדום או בכל אתר צלילה אחר בעולם, היא פעילות מתאימה לצורך שימוש במצלמות מסוג זה.

על האפשרויות השונות

מצלמות מים מאפשרות לכם ללכוד רגעים בלתי נשכחים ובאיכות גבוהה ביותר. מצלמות אלו מציעות תמונה באיכות של מעל 10 מגה פיקסל, בדרך כלל, עם עדשות רחבות. אלו מצלמות נגד מים, העמידות בזעזועים ועמידות למים עד עומק של עשרות מטרים, בהתאם לסוג המצלמה. ישנו מגוון בלתי רגיל של מצלמות אקסטרים, או מצלמות נגד מים, הנחשבות משוכללות במיוחד, אולם ישנן גם לא מעט כאלו המתאימות לאלה שאינם מקצועיים או מחפשים פעילויות אקסטרים מסוכנות. אם אתם מעוניינים במצלמה, המתאימה לצלם החובב, המחפש כזו העמידה בפני מים וזעזועים, תוכלו למצוא מבחר של מצלמות חסינות מים, המיוצרות על ידי החברות המובילות בעולם.

חברת Canon מציעה מצלמה נגד מים, החסינה מפני אבק ועמידה בפני זעזועים. היא מתאימה לחובבי הצלילה, הטיולים והצילום, כמובן. בזכות המתכת החזקה, ממנה היא עשויה, עמידה מצלמה זו בפני תנאים קשים במיוחד. ניתן לצלול איתה לעומק של עד שלושה מטרים והיא נחשבת קלה לתפעול ונוחה לשימוש. חברת Pentax גם היא מציעה מגוון של מצלמות שונות, העמידות למים. ניתן למצוא מצלמה, הנראית ממש כמו מצלמה רגילה, אולם חסינה בפני מים ואבק. חברת Olympus הידועה גם כן, מציעה כמה דגמי מצלמות נגד מים, החסינות בפני נפילות ונחשבות עמידות במיוחד. מצלמות אלו קומפקטיות, בעלות גימורים מוקפדים ועיצוב יוקרתי. עם מצלמות תת ימיות אלו ניתן לצלול לעומק של עד עשרה מטרים. אם אתם מעוניינים לרכוש מצלמה של Fuji, תוכלו למצוא גם אצל יצרנית זו מצלמה מים, הנחשבת קטנה במיוחד, פשוטה יותר, קלה לשימוש ומתאימה לעומק של עד שלושה מטרים.

כיצד לבחור את המצלמה המתאימה ביותר?

בבואכם לבחור את המצלמה המתאימה לכם ביותר, מומלץ לכם לערוך סקר שוק מעמיק על מנת לבדוק את הדגמים השונים, המוצעים בשוק. במידה ואתם מעוניינים לצלול לעומקים של שלושה מטרים ומעלה, ודאו כי המצלמה שרכשתם אכן מתאימה לעומק זה. בנוסף, ערכו השוואת מחירים. מכיוון שקיימים דגמים רבים, ישנן גם עלויות שונות. חשוב להשוות בין האפשרויות השונות, בטרם רוכשים את המצלמה, כדי ליהנות מהמתאימה והנכונה ביותר עבורכם.