Brinno construction camera -Brinno BCC100

מצלמת בנייה BRINNO BCC100

מצלמת הבנייה החדשה מבית Brinno טיוואן, מאפשרת לתעד חודשיים שלמים של בנייה באמצעות סרטון וידאו Time Lapse שאורכו 2 דק’ בלבד!
אם אתם קבלני בניין, קבלני שיפוצים, יזמים או בונים בעצמכם את בית חלומותיכם, המצלמה הזו נועדה בדיוק בשבילכם. בדרך זו תוכלו לפקח ולעקוב מקרוב אחר שלבי הבנייה או השיפוץ ולוודא שהכל כשורה ונעשה בהתאם למתוכנן.

Brinno BCC-100

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ערכת Brinno BCC10 המיועדת לתיעוד תהליכי בנייה כוללת מצלמת Time Lapse דגם TLC200 f1.2, מארז להגנה מפני גשם ואבק, תושבת לחיבור המצלמה לקיר/עמוד ורצועות גומי לקיבוע המצלמה.

לפני שנפרט על מצלמת Brinno TLC200 f/1.2 ויתרונותיה, תחילה נסביר מהי טכניקת Time Lapse ועל יתרונותיה.
Time Lapse היא טכניקת צילום שמשתמשים בה כדי לתעד אירועים דינאמיים המתמשכים לאורך זמן (כמו זריחה, פריחה, בנייה..) ומוצגים באמצעות סרטון וידאו תזזיתי שאורכו מספר שניות או דקות.
וודאי אין לך זמן רב מדיי כדי לצפות בתהליכי הבנייה שנמשים לאורך זמן. בדיוק לשם כך נועדה מצלמת ה-Time Lapse של ברינו. 2 חודשים של פרוייקט בנייה מוצגים ב-2 דק’ בלבד!!
טכניקה זו משלבת, למעשה, תמונות סטילס רבות שצולמו באותו מקום, במרווחי זמן שווים, לכדי סרטון וידאו “בהילוך מהיר” שמטרתו לקצר לנו משמעותית את הזמן שנדרש כדי לצפות בתהליך כולו.

כך לדוגמה: ניתן להציג בניין שנבנה בפרק זמן של חודשיים באמצעות סרטון Time Lapse שאורכו 2 דק’ בלבד. בדרך זו אתם יכולים לעקוב בקלות אחר התקדמות הבנייה, כאשר הקדשתם לכך למעשה רק 2-3 דק’ מזמנכם.
מצלמת Brinno BCC100 תוכל לעזור לכם להיות תמיד באתר הבנייה, גם אם אתם לא נמצאים שם פיזית.

למה אתם צריכים להציב מצלמת Time Lapse באתר בנייה?

  • להצגת עבודתכם: אם הקבלן, בעלי השטח או כל גורם אחר ירצה לדעת על העבודה המבוצעת, תמיד תוכלו להראות את עבודתם של עובדיך באמצעות סרטי ה-TIME LAPSE שהוקלטו עם מצלמת הבנייה. סרטונים שווים יותר מכל הסבר אחר.
  • להגנה מפני תביעות: לקוח מאיים לתבוע אתכם כיוון שלטענתו העבודה לא בוצעה כהלכה? הסרטונים שתקליטו באמצעותם את כל הליך הבנייה יהיו לצדך בשעה זו ותוכל להשתמש בהם להצדקת טענותיך באם יגיע המצקרה לתביעה משפטית.
  • דיווח למשרד הראשי: באמצעות הצבת מצלמות בנייה באתר הבנייה, תוכלו להיות חלק מהפרויקט ולעקוב אחריו מקרוב גם אם אתם לא נוכחים פיזית בפרויקט.

למה צריך מצלמת בנייה?

יתרונות ערכת BRINNO BCC100 לשימוש באתרי בנייה:

התקנה פשוטה: אין צורך בצלם מקצועי כדי להתקין, לתפעל או למקם את מצלמת הבנייה בשטח. כל עובד יכול לבצע זאת, ובקלות.

BCC100_install_

חיי סוללה ארוכים: ידוע כי אחד הפרטים החשובים כשמחפשים מצלמת בנייה הוא “חיי סוללה ארוכים”. כך תוכלו להתקין את המצלמה ולתעד את המתרחש לאורך זמן רב, מבלי שתצטרכו לדאוג שהסוללות לא יספיקו. מצלמת BRINNO TLC200 f/1.2 מיועדת בדיוק למטרה זו ומצטיינת בחיי סוללה ארוכי טווח למשך חודשיים וחצי (בצילום במרווח זמן של 30 דק’)

מצלמת בנייה עם חיי סוללה ארוכים

סרטי Time Lapse ברגע: מצלמת הבנייה של Brinno מייצרת סרטוני וידאו מסוג Time Lapse באופן מיידי, אין צורך להשתמש בתוכנות עיבוד ועריכת סרטים. זהו אינו אוסף של תמונות בפורמט JPEG שצריך לערוך לסרט, אלא טכניקת וידאו מיוחדת שמציגה את התמונות שצולמו בוידאו דינאמי בהילוך מהיר.

TLC200 F/1.2 לסרטוני Time Lapse

עדשת המצלמה: מצלמת הבנייה כוללת עדשה סופר רחבה בזווית של 140 מעלות, המאפשרת לצלם אזורים רחבים יותר וליצור תמונות פנורמיות של פרויקט הבנייה שלך. ככל שהעדשה בעלת זווית רחבה, כך תוכל לצלם שטח גדול יותר של אתר הבנייה.

TLC200 F/1.2 עם זווית רחבה

העדשה כוללת גם אלמנט אספירי שמונע עיוותים, וכן צמצם רחב מאוד f/1.2 שמאפשר לצלם באופן חד ובהיר גם בתנאי תאורה נמוכים. בדרך זו תוכל לעקוב אחר הפעילות באתר הבנייה גם בשעות הערב…

ואחרון אחרון חביב, אך מאוד חשוב, בכל אופן כשמדובר באתר בנייה:
מארז הגנה מפי גשם ואבק: אנחנו מודעים לכך שמרבית אתרי הבנייה נמצאים מחוץ למבנה, וכדי לאפשר לך לצלם את פרוייקט הבנייה כולו ובכל מזג אוויר, ערכת Brinno BCC100 כוללת מארז הגנה מפני תנאי מזג האוויר ואבק, שיגן על מצלמת הבנייה שלך.

מצלמת הבנייה היא הדרך הקלה ביותר להקלטת פרויקט בנייה ללא כל מאמץ. פשוט תתקין את המצלמה, ותוכל לשכוח ממנה…
כמובן שתוכלו למקם כמה מצלמות בנייה במספר מוקדים בפרוייקט, כדי לקבל מידע מקיף מה נעשה באתר הבנייה באמצעות כמה זוויות צילום, גם אם אינך נוכח שם פיזית כדי לפקח מקרוב.

תוכלו למקם מספר מצלמות BRINNO BCC100 בפרויקט הבניה שלכם

להלן תרשים איך ממקמים את ערכת BRINNO BCC100 באתר הבנייה שלך:

BCC100 באתר בנייה

ולסיום…. בדיוק כשם שניתן להשתמש ב-BRINNO BCC100 לתיעוד תהליכי הבנייה באתר חיצוני, כך כמובן ניתן לתעד תהליך של שיפוץ מבנה.

מפרט טכני:

מפרט טכני BRINNO BCC100